W swojej ofercie proponuję Państwu auta jakich szukacie bezskutecznie w Polsce. Są to pojazdy w wybranym przez Państwa poziomie cenowym, bezwypadkowe, z udokumentowaną historią, pochodzące z niemieckich salonów samochodowych, komisów na terenie Niemiec lub bezpośrednio od ich właścicieli.

Realizacja zamówienia następuje według poniższych kryteriów podanych przez Klienta:

  • marka auta
  • model
  • rocznik pojazdu
  • rodzaj paliwa
  • możliwa pojemność silnika
  • preferowane kolory
  • typ nadwozia
  • maksymalna kwota zakupu

Termin wyjazdu po auto następuje w czasie możliwie najkrótszym od momentu zaakceptowania oferty przez Klienta (dostarczam w tym celu fotografie pojazdu i opis techniczny).
Opłatę za swoją usługę pobieram bezpośrednio w dniu wyjazdu przed jego rozpoczęciem.

Na terenie Niemiec pomagam Klientowi w załatwieniu formalności celnych i rejestracyjnych. Staram się, aby w miarę możliwości wyjazdy po auta trwały jeden dzień. Dokonuję w formie telefonicznej wszelkich potrzebnych sprawdzeń wiarygodności oferty i rezerwuję konkretny termin przyjazdu po samochód. Jest to o tyle niezbędne, że tańsze pojazdy szybko znajdują nabywców i należy dokonać ich wstępnej rezerwacji. Nie zmusza to jednak Klienta do zakupu tego auta.

Nie organizuję wyjazdów zbiorowych. Zabieram Klienta i ewentualnie jedną osobę towarzyszącą. Istnieje możliwość w wyjątkowych, uzgodnionych wcześniej przypadkach dokonania zakupu dwóch pojazdów, o ile znajdują się one w jednym komisie.

Możliwy jest zakup samochodu dla potrzeb firmy, o ile Klient posiada nadany przez Urząd Skarbowy NIP EU.

Mam nadzieję, że przedstawiona przeze mnie oferta ułatwi Państwu podjęcie decyzji o zakupie. Wszelkich innych informacji jestem gotów udzielić o ile to możliwe osobiście, telefonicznie lub przez korespondencję mailową.

Profil działalności: indywidualne wyjazdy po auta z klientem, fachowa pomoc w sprowadzaniu aut,
sprowadzanie aut używanych, pomoc w sprowadzaniu bezwypadkowych aut, sprowadzanie bezwypadkowych aut z Niemiec.

Autogregor.eu © 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone.